Slider | Akdeniz Evleri
HİZMETLERİMİZ & İMKANLARIMIZ
DEĞERLİ VELİLER VE SEVGİLİ ÖĞRENCİLER

Bölgenin kalkınmasına ve üniversitenin gelişmesine öncülük eden Akdeniz Evleri Öğrenci konaklama tesisleri aynı zamanda bölgenin ilk yatırımcı firmasıdır.

Öğrenci odaklı düşünme sonucunda projelendirilmiş olan tesisimizde misafirlerimizin konforlu ve güvenli olarak konaklaması hedeflenmiştir.

Konumu, bireysel kullanıma odaklı mimarisi, her isteğe ve bütçeye uygun 7 adet oda çeşitliliği, Müdüriyeti, Temizlik ve Peyzaj Hizmetleri, 7/24 Güvenlik Hizmeti, 7/24 Kamera Kaydı, Kablosuz İnternet Olanakları, Yüzme Havuzu, Marketi, Yangın Sistemleri,

7/24 Güvenlik Hizmeti, 7/24 Kamera Kaydı, Kablosuz İnternet Olanakları, Yüzme Havuzu, Marketi, Yangın Sistemleri, Bireysel İklimlendirmesi, Kesintisiz Su İmkanı, Kesintisiz Elektrik Hizmeti, Ücretsiz İçme Suyu Hizmeti, Sağlık Hizmeti, Banka Hizmetine Yakınlığı, PTT Hizmetine Yakınlığı, Kütüphane Yakınlığı gibi özellikleri ile en çok tercih edilen öğrenci konaklama tesisi olmuştur.

Daha detaylı bilgi için imkanlarımızı, galerimizi inceleyebilir, tanıtım filmimizi izleyebilirsiniz.

TANITIM VİDEOSU
Akdeniz Evleri | KONUM
KONUM
Lefke Avrupa Üniversitesine komşu olup, 2 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Lefke - Gemikonağı bölgesinde yer almaktadır. Başkent Lefkoşa 45' ve Ercan Devlet hava limanına bir saat uzaklıktadır. Deniz kıyısına yürüyerek 5 dakikada ulaşılmaktadır.

Akdeniz Evleri | BİREYSEL  KULLANIM ODAKLI  ODA TİPİ
BİREYSEL KULLANIM ODAKLI ODA TİPİ

Akdeniz Evleri’nde bireysel yaşama saygı duyan konaklama imkanları, sizin rahatlığınız için özenle tasarlanmıştır. Bireysel kullanıma hizmet eden oda tipleri, farklı imkan ve ayrıcalıklarla donatılmış olup, isteklerinizi göz önünde bulundurmaktadır.

Akdeniz Evleri | 7 FARKLI  ODA TİPİ
7 FARKLI ODA TİPİ

Farklı yaşam tarzlarını hedef alan site yaşantısında Akdeniz Evleri, 7 farklı oda tipi ile hizmet vermektedir. Daire, Premium Daire, VIP Daire, Villa alternatiflerinde tek ya da çoklu konaklama imkanları sunan yurdumuz, her şeyin başında kişisel konforu temel almaktadır.

Akdeniz Evleri | MÜDÜRİYET
MÜDÜRİYET

Akdeniz Evlerinde yaşayabileceğiniz her türlü problem için sizlerle 7/24 ilgilenecek olan, Güvenlik, Teknik Servis, Temizlik ve site geneli ile ilgili tüm problemlerinizin çözüm noktası olan Müdüriyet ekibi bulunmaktadır.

Akdeniz Evleri | TEMİZLİK VE  PEYZAJ HİZMETİ
TEMİZLİK VE PEYZAJ HİZMETİ

Çok geniş site oturumuna sahip olan AKdeniz Evleri; sahip olduğu havuz, yürüyüş yolları ve üst seviyedeki botaniğini bünyesindeki temizlik ve bahçıvan ekipleri ile her zaman temiz ve bakımlı tutmak için çalışmaktadır. Ayrıca temizlik ekipleri oda teslimlerinde ve gerekli durumlarda bireysel alanlardaki temizlik ihtiyaçları karşılamaktadır.

Akdeniz Evleri | 7/24  GÜVENLİK HİZMETİ
7/24 GÜVENLİK HİZMETİ

Akdeniz Evleri Konaklama Tesisleri'nde misafir ettiğimiz öğrencilerin güvenlik gereksinimleri 7/24 kapalı devre kamera sistemi ve güvenlik görevlileri ile güvence altına alınmıştır. Öğrencilere özel yaşam alanlarıyla her an güvenli konaklama imkanı sunan Akdeniz Evleri'nde sakinlik ve huzur güvence altına alınmıştır.

Akdeniz Evleri | TEKNİK SERVİS
TEKNİK SERVİS

Akdeniz Evleri Öğrenci yurdu içinde yer alan teknik servis ile elektronik arızaların hızlı bir biçimde çözüme ulaşması sağlanmıştır. Akdeniz Evleri Konaklama Tesisleri teknik servisi ile öğrencilerin ihtiyaç duyduğu teknik konularda her türlü desteği sağl

Akdeniz Evleri | 7/24 KAMERA KAYDI
7/24 KAMERA KAYDI

Kıbrıs'ta yaz mevsimindeki aşırı sıcak iklimi ve kış mevsimindeki ılıman kış iklimini en rahat şekilde çözümleyecek şekilde, odaların tümünde bireysel klima sistemleri mevcuttur.

Akdeniz Evleri | İNTERNET OLANAKLARI
İNTERNET OLANAKLARI

Farklı kotalardaki internet paketlerini tüm sitede yüksek hızda wireless sistemi ile ön ödemeli olarak misafirlerimize sunmaktayız.

Akdeniz Evleri | YÜZME HAVUZU
YÜZME HAVUZU

Akdeniz Evleri Konaklama Tesislerinde konaklayan öğrencilerimiz yarı olimpik yüzme havuzundan ücretsiz olarak yararlanabilmektedir.

Akdeniz Evleri | MARKET
MARKET

Öğrencilerin her türlü temel ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için hizmet veren marketiyle Akdeniz Evleri Konaklama Tesisleri, misafirlerine alışveriş konusunda da kolaylık sağlamaktadır. Öğrenciler, sıklıkla ihtiyaç duyduğu ürün gruplarına yurt içindeki marketten kolayca ulaşabilmektedir.

Akdeniz Evleri | KESİNTİSİZ SU İMKANI
KESİNTİSİZ SU İMKANI

Akdeniz Evleri Konaklama Tesisi’nde, siz değerli konuklarımız için 7/24 kesintisiz su imkanı sağlanmaktadır. Kıbrıs’ta sürekli yaşanan su kesintileri için ihtiyatlı önlemler alan kurumumuz, özel su depoları ve regülatör sistemleri ile misafirlerinin konforunu asla kesintiye uğratmaz.

Akdeniz Evleri | KESİNTİSİZ ELEKTRİK İMKANI
KESİNTİSİZ ELEKTRİK İMKANI

Akdeniz Evleri Konaklama Tesisi’nde, siz değerli konuklarımız için 7/24 kesintisiz elektrik imkanı sağlanmaktadır. Elektrik kesintilerinin Kıbrıs’ta sıkça görülmesi sebebiyle, kurumumuz alt yapı sistemlerini geliştirmiş ve jeneratör sistemleri ile konuklarının elektrik imkanlarının kesintiye uğramasını engellemiştir.

Akdeniz Evleri | SES YALITIMI
SES YALITIMI

Odalar ve Daireler arasında yapılan Ses yalıtımı çalışmaları doğrultusunda sizlere en üst seviyede huzur ve konfor sağlanması amaçlanmıştır.

Akdeniz Evleri | YANGIN HİZMETLERİ
YANGIN HİZMETLERİ

Belirli noktalardaki kontrol sensörleri ile denetlenen sistemimiz, her noktada bulunan yangın söndürme sistemimiz ile sitemiz sürekli olarak yangına karşı güvenlikli durumdadır.

Akdeniz Evleri | BİREYSEL İKLİMLENDİRMESİ
BİREYSEL İKLİMLENDİRMESİ

Kıbrıs'ta yaz mevsimindeki aşırı sıcak iklimi ve kış mevsimindeki ılıman kış iklimini en rahat şekilde çözümleyecek şekilde, odaların tümünde bireysel klima sistemleri mevcuttur.

Akdeniz Evleri | DÜZENLİ  SİTE İLAÇLAMASI
DÜZENLİ SİTE İLAÇLAMASI

Yeşillikler içinde konumlanan Akdeniz Evleri’nde belli aralıklarla düzenli site ilaçlaması yapılmakta ve olası sorunlar için önceden önlem alınmaktadır. Huzurla doğaya karışabileceğiniz, dört mevsim yeşile ve maviye doyabileceğiniz tesisimizde sağlınız, öncelik alınmıştır.

Akdeniz Evleri | SAĞLIK HİZMETİ
SAĞLIK HİZMETİ

Akdeniz Evleri Konaklama Tesisleri'nin bitişiğindeki LAÜ kampüsünde bulunan Sağlık Merkezi tarafından öğrenciler ücretsiz olarak; muayene, sağlık kontrolleri, rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmeti verilmektedir. Ayrıca Akdeniz Evleri Konaklama Tesisleri'ne 5 dakika uzaklıkta tam teşekküllü Devlet Hastanesi bulunmaktadır. Acil olan durumlarda güvenlik tarafından güvenlik aracımız ile hastaneye hastaları götürmekteyiz.

Akdeniz Evleri | BANKA HİZMETİ
BANKA HİZMETİ

Akdeniz Evleri Konaklama Tesisleri'nin bitişiğindeki LAÜ kampüsünde ve yürüyüş mesafesindeki kent merkezinde banka hizmetinden yararlanabilecekleri banka şubeleri ve 24 saat hizmet veren ATM terminalleri bulunmaktadır.

Akdeniz Evleri | ÜCRETSİZ İÇME SUYU HİZMETİ
ÜCRETSİZ İÇME SUYU HİZMETİ

Akdeniz Evleri Konaklama Tesisleri’nde konuğumuz olduğunuz süre boyunca kesintisiz olarak ücretsiz içme suyu hizmetinden faydalanabilirsiniz. Sizin için tüm kolaylıkları bir araya getirerek, gereksinimlerinizi karşılamaya özen gösteriyoruz.

Akdeniz Evleri | PTT HİZMETİ
PTT HİZMETİ

Öğrencilerin posta gereksinimlerini karşılayabilmeleri için KKTC posta şubesi Akdeniz Evleri Konaklama Tesisleri'nin bitişiğindeki LAÜ kampüsünde ve yürüyüş mesafesindeki kent merkezinde bulunmaktadır.

Akdeniz Evleri | KÜTÜPHANE
KÜTÜPHANE

Üniversiteyi farklı kılan özelliklerden biri de toplam 2500 m2'lik alan üzerinde kurulu 300.000 kitap kapasiteli kütüphanesidir. Kütüphanede konferans, seminer ve audio-visual üniteler mevcuttur. Tamamen bilgisayarlarla donatılmış kütüphanede hızlı ve gelişmiş bir internet sistemi ile çok sayıda kullanıcının aynı anda bilgi merkezlerine ulaşabilmeleri imkanı sağlanmıştır.